На Осокорках медом торгують …із Tesla Model S

 

Сьогодні українці святкують Яблучний спас. Серед атрибутів свята, окрім яблук, обов’язково і мед. Тому й не дивно, що майже всюди сьогодні можна побачити у продажі цю солодку продукцію. Торгують медом, прополісом, медовухою пасічники в різних куточках столиці. Хто продає власну продукцію з мікроавтобусів, хто зі стареньких іномарок чи навіть із «Жигулів». А ось на Осокарках медом торгують з сучасного електрокару Tesla Model S, вартість якого починається від півтора мільйона гривень.

З’ясувалося, що власником крутої «тачки» і меду є в минулому гірничий інженер, а нині – 84-річний бджоляр, апітерапевт, Заслужений журналіст України, Почесний пасічник України Микола Васильович Улянич.  

Він розповів, що його основне хобі — бджільництво та апітерапія. Автор 5 винаходів у царині бджільництва. Його продукцію знають по всьому Києву.

Щодо авто, то Микола Васильович признався, що давно мріяв про такий екологічний автомобіль, але придбав його не завдяки меду.

«Для цього мені довелося три роки тому продати величезний будинок із солідною присадибною ділянкою. І лише тоді моя мрія збулася», - розповів пасічник.

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар