Хто влаштовує приватну парковку на Харківському шосе, 19?

 

      У Дарницькому району столиці, у дворі житлового будинку на Харківському шосе, 19, невідомі люди з самого ранку почали встановлювати стовпчики, через що перегородили половину проїжджої частини. Сказали, що тепер це їх парковака і вони мають на це право.

Місцеві мешканці одразу ж викликали поліцію, яка приїхала через дві години. Як тільки колективну заяву було написано - робочі швидко зникли. Просто зіпсували асфальт і звалили, повідомляє Київ оперативний.

Подія викликала жваве обговорення в соцмережах. Дарничанка Ольга повідомила: «Це стихійна парковка біля ТРЦ Мегасіті. Біля сусіднього ЖК Стародарницький - схожа історія. Була загальна парковка, тепер нібито ОСББ Стародарницького його приватизувало.. хочуть зробити ремонт і здавати в оренду чужим, тобто хто не є жителем Стародарницького, має платити....Не знаю, наскільки це законно…»

Киянин Ігор повідомив: «На вулиці Бальзака 6 була подібна ситуація. Поліція їхала 6 годин, в результаті правопорушники тимчасово прибрали свої півсфери, і встановили їх через день або два просто біля стіни. Так що будьте готові до того, що панове повернуться».

 


Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар