Увага! Через коронавірус всі заходи з нагоди 85-ї річниці з Дня утворення Дарницького району та Дня фізкультури і спорту, перенесено

      

     Нажаль, ми вимушені повідомити, що у зв'язку зі значним збільшенням кількості захворівших на COVID-19 у Дарницькому районі міста Києва, всі заходи з нагоди 85-ї річниці з Дня утворення Дарницького району столиці 05 вересня та Дня фізичної культури і спорту 12 вересня,  перенесені до покращення епідеміологічної ситуації, повідомили у Дарницькій РДА.

Приносимо вибачення мешканцям, гостям столиці та партнерам, а саме: федерації бойового самбо України, спортивному клубу «Добро», школі танцю «IRIS», федерації карате України, марафону клубу «Тарас Бульба», футбольному клубу «АТЛЕТ», компаніям «METRO», «CG», національній мережі торговельних центрів «ЕПІЦЕНТР», ТД «Кодацька вода», компанії «АДАМАНТ», ТОВ «БКК», «TOI TOI», UATV, «Молодий ліс».

Просимо поставитися з розуміння до ситуації, що склалася, і не ризикувати власним здоров'ям та не наражати  на небезпеку оточуючих. 

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар