Малолітніх хуліганів, які кидали пітарди на Вишняківській поруч з дитячими візочками, притягнуто до відповідальності

 

    Днями підлітки спричини конфлікт в Дарницькому районі столиці на вулиці Вишняківській. Біля дитячого майданчику вони кидали петарди, вели себе досить зухвало, погрожували оточуючим. Місцева мешканка Світлана розповіла в соцмережах: «Ці негідники у нас у дворі на вулиці Вишняківській 5-в, де новозбудовані висотки-свічки, кидали петарди поруч з дитячими візочками де спали немовлята. На наші зауваження насміхалися, показуючи середній палець. Їм було смішно, коли плакали налякані діти…» Інші свідки події розповіли, що один з них нахабно кидався на людей, погрожував своїм батьком-адвокатом і газовим балончиком у руках. Мешканці викликали поліцію, яка досить довго їхала.

Як повідомили правоохоронці, на місці події працівники Управління патрульної поліції встановили, що двоє неповнолітніх кинули петарду в бік людей, що спричинило конфлікт із місцевими мешканцями. Поліцейські провели із підлітками роз’яснювальну бесіду та повідомили про подію до сектору ювенальної превенції Дарницького управління поліції.

Співробітники ювенальної превенції територіального підрозділу поліції також провели із неповнолітніми профілактично-роз’яснювальні бесіди щодо недопущення вчинення подібних випадків у майбутньому. Відносно батьків хлопців складено адміністративні матеріали за ч.3 ст. 184 та ч.1 ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Неналежне виконання батьками батьківських обов’язків). Адміністративні протоколи направлено до суду для прийняття рішення згідно чинного законодавства.


 

 

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар