Офіс Омбудсмана виявив порушення прав поліцейських Дарницького управління поліції столиці

      Моніторинговий візит працівників Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини до Дарницького управління поліції Головного управління Національної поліції у м. Києві виявив низку порушень прав поліцейських. Про це повідомила пресслужба Омбудсмана. 

«Встановлено, що керівництво Дарницького управління всупереч вимогам «Інструкції з організації діяльності органів досудового розслідування Національної поліції України», затвердженої наказом Міністерства внутрішніх справ, залучає слідчих до виконання функцій, не пов’язаних з розслідуванням кримінальних правопорушень», - говориться в повідомленні. 

Також у правовій інституції зазначили, що в порушення вимог закону, поліцейським не забезпечено право на безоплатне користування послугами Київського метрополітену. Тож під час несення служби поліцейські змушені купувати проїзні документи за власні кошти, які їм не компенсуються. Крім того, вони не забезпечені у повному обсязі одностроєм відповідно до норм належності однострою поліцейських, як того вимагає закон. Тому змушені купувати формений одяг за власні кошти. Водночас наявна ситуація за якої поліцейські будучи не забезпеченими одностроєм у повному обсязі (купують взуття, куртки та інші предмети однострою за власні кошти) притягуються до відповідальності керівництвом Головного управління Національної поліції у м. Києві за відсутність предметів однострою, яким поліцейських не було забезпечено. 

«Особливу стурбованість викликає ситуація за якої поліцейським Дарницького управління не надаються дні відпочинку за несення служби у святкові та вихідні дні, як це визначено Законом України «Про Національну поліцію». Загалом всі виявлені порушення взято на контроль та за їх результатами готуються акти реагування, які будуть направлені до Дарницького управління та до Головного управління Національної поліції у м. Києві», - повідомили в офісі Омбудсмана.

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар