На Березняках автомобіль на пішохідному переході збив трьох дівчат

 


Три дівчини потрапили під колеса автомобіля вночі в Дніпровському районі столиці на вулиці Івана Миколайчука, повідомляє Київ оперативний.

 В соцмережах розповсюджено відео, на якому зафіксовано момент аварії. На кадрах добре видно, що автомобіль збив дівчат, коли вони вже подолали половину пішохідного переходу. На щастя, обійшлося без жертв.

Свідки подій і користувачі соцмереж відреагували на нічну подію.

Киянин Олександр вважає, що у ці ДТП не останню роль відіграв засліплюючий «колхозксенон» зустрічної автівки, який осліпив водія і той погано бачив дорогу.

Пані Наталя дещо іншої думки: «Водій звісно не правий, навіть тому що з однієї сторони пропускають, тож пішоходи і йдуть. Але буває що і пішоходи вискакують не дивлячись по боках, в навушниках. Але правила є для всіх, перед пішохідним переходом водій зобов’язаний зменшити швидкість».  

Дніпровчанин Олександр повідомив: «От допомогло дівчатам їхнє «пішохід має перевагу». Водій новачок, чи п'яний чи засліпило, звісно, винен, але блін невже важко повернути голову праворуч і подивитись чи не летить там неадекват? Тим самим також порушив ПДР для пішоходів».


Сайт Дніпровського району

http://www.dniprovskyi.com.ua/


Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар