На вулиці Княжий Затон будинок «звільнили» від ... 89 рекламних конструкцій


      З одного лише будинку на вулиці Княжий Затон у Дарницькому районі столиці зняли 89 рекламних конструкцій. Їх розміщення не відповідало правилам. Про це «КиевVласть» стало відомо з повідомлення начальника Управління з питань реклами Київської міськдержадміністрації (КМДА) Олександр Смирнова.

     «Теорія розбитих ліхтарів в рекламі. Якщо твій сусід повісив рекламну конструкцію не за правилами, ти свою зробиш обов'язково більше і «красивіше». Так вчиняє кожен, і в кінці ми отримуємо не житловий будинок, а справжній базар», - написав Олександр Смирнов.

     За його словами, яскравим прикладом цього є будинок по вулиці Княжий Затон 2/30. З нього зняли 89 конструкцій, які не відповідають правилам.

     В кінці жовтня KV повідомляла, що в порядок розміщення зовнішньої реклами в Києві були внесені невеликі зміни. Відтепер Департамент містобудування та архітектури КМДА не має підстав для відмови у погодженні дозволу на розміщення деяких видів фасадних рекламних засобів, посилаючись на відсутність зареєстрованого у них паспорта фасаду.


 Фото: Facebook-сторінка Олександра Смирнова

 

 

 

 

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар