У промзоні Голосіївського району планують розмістити діловий центр Києва

 

     Проєктом генплану Києва планується перенести діловий центр у промислову зону «Теличка», розташовану між Видубичами, Звіринцем, Саперною Слобідкою та Корчуватим в Голосіївському районі столиці.

     Її площа становить близько 200 га, йдеться на сторінці генплану в соцмережі Facebook.

     «Близькість до центру міста і зручна транспортна розв'язка, з одного боку, і вихід до річки Дніпро, з іншого, роблять це місце дуже привабливим. Саме тому ревіталізація території і будівництво ділового центру розвантажить центр міста», – йдеться в повідомленні.

     Зокрема, проєктом передбачено формування на території промзони житлово-громадського центру з розміщенням державних адміністративних установ і міжнародних представництв, міських і регіональних адміністративно-ділових, інформаційних, виставково-торговельних і спортивних комплексів.

     Орієнтовна площа будівель може скласти за попередніми розрахунками близько 4,5 млн кв. м, де можливо організувати близько 150 тис. робочих місць.

     Зміна функціонального використання території та архітектурно-планувальної структури території передбачає поступову трансформацію забудови з можливістю здійснення реконструкції на локальних ділянках.

 


 


 Сайт Голосіївського району

http://www.holosiiv.com.ua/

 

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар