У столиці відзначать День Гідності та Свободи меморіальними та культурно-мистецькими заходами

 

     21 листопада Київ відзначатиме День Гідності та Свободи: в усіх районах столиці триватимуть меморіальні, урочисті та культурно-мистецькі заходи, церемонії покладання квітів. Участь у подіях – зокрема, на Алеї Героїв Небесної Сотні – візьмуть представники виконавчої влади, органів місцевого самоврядування і духовенства, учасники революційних подій в Україні у 2004, 2013-2014 роках, родини Героїв Небесної Сотні, учасники антитерористичної операції та Операції об’єднаних сил в Донецькій і Луганській областях.

     20-22 листопада в Національному історико-архітектурному музеї «Київська фортеця» відбуватиметься фотовиставка «Майдан – фортеця духу».

     21 листопада – 15 березня за сприяння Київської міської державної адміністрації на Майдані Незалежності організують виставковий проєкт «Століття незламних» (довкола Монумента Незалежності).

     21-30 листопада в читальній залі Державного архіву м. Києва можна буде ознайомитись із архівними документами «До Дня Гідності та Свободи». А в Публічній бібліотеці ім. Лесі Українки для дорослих – побачити книжкову експозицію «Слава Героям!».

     25 листопада до 7-ї річниці Революції Гідності в Українському національному інформаційному агентстві «Укрінформ» презентують військово-драматичний фільм «Мати Апостолів».

     29 листопада представники київської молоді зустрінуться з лідерами Білоруського національно-визвольного руху та візьмуть участь у літературному вечорі на честь білоруського поета, драматурга, перекладача, громадського діяча-шістдесятника Володимира Короткевича. Також протягом останнього місяця осені у навчальних закладах міста пройдуть різноманітні тематичні просвітницькі заходи.

     Нагадаємо, що до 7-ої річниці Революції Гідності стартувала соціальна кампанія «Вільні творити майбутнє». Окрім цього, 21 листопада о 10:00-11:00 триватимуть молебень і покладання квітів біля каплиці архистратига Михаїла та українських новомучеників УГКЦ на алеї Героїв Небесної Сотні, 6 (станція метро «Хрещатик», верхній вихід). У цей день до 19:00 можна буде долучитися до екскурсійних програм: оглянути експозицію «Назустріч свободі», пройти маршрутом «Місця Революції Гідності» у центрі столиці. А протягом дня відвідати тематичні виставки у просторі «М³: Майдан. Меморіал. Музей» («Куб») на місці майбутньої будівлі Національного музею Революції Гідності.

 

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар