Ожеледь на дорогах спровокувала 10-бальні затори та 127 ДТП у столиці

 На розчищення доріг направлено 341 одиницю спецтехніки.Крижаний дощ у Києві спричинив 10-бальні затори. За денну зміну 10 грудня столичні патрульні оформили 127 ДТП. Зокрема, ДТП зафіксовані на вулиці Хрещатик, Великій Окружній, проспекті Валерія Лобановського, вулиці Волинській, на вулиці Олени Теліги, вулиці Антоновича, вулиці Марії Цвєтаєвої.

Не обійшлося без аварій за участі комунальників, які виїхали обробляти дороги. Машину, яка посипає дорогу сіллю занесло на слизькому асфальті і вона протаранила два припаркованих авто, пишуть Факти.

Щонайменше у двох районах Києва ввечері, 10 грудня, стало неможливо замовити їжу через сервіси Glovo, Bolt і Raketa. У Голосіївському районі не працюють усі три сервіси, а в Шевченківському не працює Glovo. У сервісах доставки кажуть, що збій виник через перевантаження систем (надмірну кількість замовлень), повідомляє The Village.

На дорогах столиці працює 341 одиниця спецтехніки, а в разі погіршення погодних умов готові до роботи 544 одиниці спецтехніки. Також в роботі 50 бригад по ручному прибиранню, які обробляють дороги посипковими матеріалами для профілактики ожеледиці. Дорожники посипають також сходи і тротуари. Всі дорожньо-експлуатаційні підприємства працюють в посиленому режимі.

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар