У Києві змагатимуться професійні сноубордисти та лижники з 11 країн світу

 Сумарний призовий фонд складатиме 10 000 євро.За два тижні, з 19 по 20 грудня в столиці пройдуть змагання з екстремальних видів спорту. Так, біля Арки дружби народів удруге відбудуться чемпіонат для професійних сноубордистів і лижників «Дабл Тріпл Snow Fest 2020».

Цей проєкт став переможцем Громадського бюджету. За інформацією його організаторів – команд don’t Take Fake і RadioDay – свою участь окрім українців уже підтвердили райдери із 11 країн світу: США, Канади, Нідерландів, Франції, Бельгії, Австрії, Іспанії, Італії, Грузії, Польщі та Словаччини. Вони змагатимуться у категоріях «air» та «jibbing» за сумарний призовий фонд 10 000 євро. Усі спортсмени попередньо проходитимуть перевірку на COVID-19 у своїх країнах та медичний огляд перед участю у змаганнях. Кваліфікаційні відбори пройдуть в індивідуальних заїздах, аби уникнути скупчення спортсменів.

Сніговий спот для глядачів буде з урахуванням актуальних карантинних обмежень. Нова конструкція, що вже скоро почне будуватися під Аркою дружби народів, об’єднає професійний сніговий спот із декораціями засніженого міста. Торік Дабл Тріпл Snow Fest зібрав понад 70 райдерів із восьми країн і став найпомітнішим сноубордичним та лижним змаганням року із понад 35000 відвідувачами за один вікенд, повідомляє Офіційний портал Києва.

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар