Планували збути 20 мільйонів: у Києві викрили фальшивомонетників у погонах

 Підроблені купюри мали усі необхідні захисні елементи.У Києві СБУ викрила організоване угруповання, яке займалося збутом великих сум фальшивих грошей у національній та іноземній валютах. Їх незаконна діяльність могла завдати державі збитки на майже 20 мільйонів у гривневому еквіваленті, повідомляє Оbolonskyi.com.ua.

До складу групи входило декілька мешканців Києва та Київської області. Фігуранти займалися збутом підроблених купюр високої якості. Своїх клієнтів вони підшукували через особисті зв’язки. Реалізовані «підробки» мали відповідні захисні елементи для проходження контролю на спеціальних електронних пристроях, у тому числі в пунктах обміну валют.

Під час обшуків за місцями проживання учасників угруповання вилучено купюри невідомого походження на загальну суму майже 600 тисяч у гривневому еквіваленті, вогнепальну зброю і наркотичні засоби. Також виявлено посвідчення працівників органів влади та правоохоронних структур.Наразі фігурантам повідомлено про підозри за ч. 2 ст. 199  Кримінального кодексу України. Слідчі дії тривають.

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар