Комунальники Святошинського району не можуть впоратися з ожеледдю

 Віталій Кличко доручив активізувати роботи з прибирання вулиць.Мер столиці Віталій Кличко повідомив, що найбільше нарікань на неефективну роботу комунальних служб під час ожеледі в Києві зафіксовано у Святошинському районі, на Оболоні, Борщагівці та Лісовому масиві. Кличко доручив керівникам районів активізувати роботи з прибирання вулиць, повідомляє Sviatoshynskyi.com.ua.

«Сьогодні зібрав глав столичних районів, профільних заступників голови КМДА, керівників комунальних служб. Розмова буда жорсткою. Зранку я проїхався містом, перевірив, як прибирають місто. Півтори доби вже триває негода, сильна ожеледиця. Комунальні служби звітують, що працюють. Але ситуація в районах міста, з того, що я побачив, не покращилася. Тротуари, площі, чимало переходів – суцільна ковзанка. Сіль і пісок скрізь є. Тому місто має бути прибране! Інакше будемо робити висновки щодо відповідності посадам керівників відповідних служб», - написав Кличко на сторінці в Facebook.

Мер наголосив, що ключове завдання всіх служб – терміново навести лад у місті, тим більше, що найближчими днями, за прогнозом синоптиків, погода не зміниться – триватимуть дощ і ожеледиця.

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар