В Києві з’явиться 12 нових паркінгів

  Об’єкти розмістять у різних районах столиці.Найближчим часом у столиці планують побудувати 12 нових паркінгів. Як повідомляє комунальна організація «Київгенплан», генеральний план будівництва столиці передбачає створення нових паркомісць по всьому місту. Зокрема:

1. Будівництво багаторівневих перехоплюючих паркінгів на в’їздах і в основних пересадних вузлах (біля ст. м. «Іподром» (на етап 7 років), в районі ст. м. «Деміївська», «Либідська», «Васильківська»).

2. Будівництво багаторівневих паркінгів у районі ст. м. «Харківська».

3. Будівництво багаторівневих перехоплюючих паркінгів на в’їздах і в основних пересадних вузлах (в районі ст. м. «Бориспільська» (на етап 7 років), Дарницького залізничного вокзалу).

4. Будівництво багаторівневих перехоплюючих паркінгів на в’їздах і в основних пересадних вузлах в районі ст. м. «Лісова» (на етап 7 років).

5. Будівництво багаторівневих перехоплюючих паркінгів на в’їздах і в основних пересадних вузлах (в районі ст. м. «Дарниця», «Лівобережна», «Чернігівська»).

6. Будівництво багаторівневих перехоплюючих паркінгів на в’їздах і в основних пересадних вузлах (в районі ст. м. «Оболонь» (на етап 7 років), «Героїв Дніпра», «Мінська»).

7. Будівництво перехоплюючих паркінгів на перетині Великої Окружної дороги та вул. Леся Курбаса (на етап 7 років), в районі ст. м. «Святошин» (на етап 7 років), «Академмістечко» (на етап 7 років), «Житомирська» (на етап 7 років).

8. Будівництво багаторівневих паркінгів у районі вул. Перемоги, просп. Палладіна.

9. Будівництво перехоплюючих паркінгів в районі ст. м. «Шулявська».

10. Формування громадського центру з торговельно-виставковим комплексом з паркінгом і пішохідним публічним простором на Привокзальній площі.

11. Будівництво перехоплюючих паркінгів в районі Центрального залізничного вокзалу, ст. м. «Сирець» (на етап 7 років).

12. Будівництво багаторівневого підземного паркінгу під Європейською площею.

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар