В столиці виявили 33 приватні «пансіонати» для літніх людей: відкрито кримінальні справи

 Стосовно 9 з них вже відкрили кримінальні провадження.Після трагедії, що сталася у нелегальному будинку для престарілих у Харкові, було прийняте рішення провести перевірку подібних закладів на території Києва. Наразі в столиці виявлено 33 приватні «пансіонати» для людей похилого віку. Щодо 9 з них вже відкрито кримінальні провадження. Про це під час брифінгу повідомив мер Києва Віталій Кличко.

Він зазначив, що сьогодні міська влада, фактично, не може  впливати на діяльність таких приватних установ. Оскільки законодавчо це питання не врегульоване.

«Я переконаний, що контроль за якістю послуг людям похилого віку в приватних установах повинен бути у місцевої влади. Від цього залежить безпека людей і їх життя, - підкреслив мер Києва. -  Місто підтримує розвиток приватного сектору, але виключно, якщо він працює в правовому полі. Тому органи місцевого самоврядування, ДСНС та правоохоронні органи повинні мати право здійснювати контроль та нагляд за діяльністю приватних закладів для літніх людей. - Щоб не допустити трагедій у майбутньому. І я закликаю депутатів Верховної Ради, Кабінет Міністрів, прискорити розробку і впровадження норм та критеріїв надання послуг такими закладами, щоб був законодавчий контроль за їх діяльністю», - наголосив Віталій Кличко.

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар