У Києві з'явилися перші тротуари з підігрівом

 Монтажні роботи тривали цілий рік.Київська влада повідомила, де в Києві в рамках проекту Громадської бюджету відремонтовані оснастили інноваційною системою підігріву. Як стало відомо, в місцях одного з житлових масивів, де тротуари мають сильний ухил, вперше була змонтована система підігріву. Йдеться про пішохідну зону в Солом'янському районі Києва. Тепер уздовж вулиць Івана Пулюя та Кадетський гай пішохідний рух стане не тільки безпечним в ожеледь, а й «теплим».

Тут було реалізовано кілька проектів в сфері безпеки і чистоти вулиць. Так, наприклад, один з проектів передбачав реконструкцію асфальтового і плиткового покриття доріг і тротуарів, а також монтування системи підігріву основної частини тротуарів. Повідомляється, що ідея такого благоустрою виникла через те, що саме сильний ухил поверхні в зазначених районах приводив до підвищеного травматизму в період ожеледиці.

Таким чином, поява перших в столиці теплих тротуарів саме в цій частині міста не є випадковою. Комунальники намагалися завершити роботи вчасно: до настання перших морозів і поєднаної з ними небезпеки для пішоходів. Раніше на таких ділянках з сильним ухилом люди часто травмувалися, і кількість постраждалих виявлялася в кілька разів більшою, ніж у інших районах міста. Повідомляється, що монтажні роботи по прокладанню системи обігріву тротуарів тривали цілий рік.

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар