Поліція встановила особи шахраїв, які продали орендовану квартиру в Києві

 Зловмисниками виявились «гастролери» з Ужгороду та Сєвєродонецька.В столиці двоє шахраїв продали квартиру, яку орендували протягом трьох місяців, а отримавши кошти, зникли. За словами ошуканого покупця, оголошення про продаж житла знайшов в інтернеті. Подивившись квартиру, він домовився про умови з «власниками», після чого віддав їм 60 тисяч доларів і почав врізати нові замки. Проте вже незабаром продавці перестали виходити на зв’язок, а сам чоловік дізнався, що житло належить зовсім іншій людині.

Як з’ясувалося, справжня власниця квартири здавала квартиру в оренду, а зараз там живе її брат. Нотаріус, який укладав договір купівлі-продажу, запевняє, що всі довідки з БТІ та документи на право власності псевдогосподарі надали. Тому ніяких підозр вони не викликали, повідомляє телеканал «Україна».

Утім, з'ясувалося, що при укладанні угоди в документах або випадково, або навмисно наробили помилок. Крім того, є розбіжність з оригіналом і в серії паспорта псевдовласниці. І саме через ці неточності довести право постраждалого на куплене житло складніше.

Тим часом, правоохоронці встановили особи шахраїв. Ними виявились двоє «гастролерів»: Гуснай Олексій Юрійович 28.01.1987 р.н., уродженець м. Ужгород та Асеєва Ірина Миколаївна. 27.01.1975 р.н., уродженка м. Сєвєродонедьк. В афері на Печерську власниця, нотаріус та покупець впізнають саме цих осіб, повідомляє Анатолій Остапенко на своїй сторінці у Facebook.

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар