Харчування в київських дитсадках тепер фінансуватиметься коштом батьків

 Влада сподівається на розуміння батьків.Київська влада вносить значні зміни у фінансування садочків і сподівається на розуміння та підтримку батьків. Про це заявив в.о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський, повідомляє КМДА.

«Муніципальні садочки відповідно до чинного законодавства мають забезпечити базовий компонент дошкільної освіти – це їхня основна функція. Тому пріоритетним завданням для бюджету столиці є створення якісних та комфортних умов у садочках для реалізації цього завдання. Дезінфекція, ремонти, забезпечення садочків кваліфікованим викладацьким складом та усім необхідним – от на що зараз переорієнтовано міські кошти», – сказав Мондриївський.

Водночас харчування дітей у садочках із цього року фінансуватиметься повністю коштом батьків. Вони оплачуватимуть виключно ті дні, коли дитина фактично знаходилась у садочку.

«Звісно, це не стосується пільгових категорій дітей, кількість яких щороку зростає. За їхнє харчування, як і раніше, стовідсотково сплачуватиметься зі столичного бюджету», – зазначив Мондриївський.

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар