В одному з районів Києва одночасно горіли ресторан, СТО і магазин

  З вогнем боролися протягом 40 хвилин.В четвер, 7 січня, в Голосіївському районі столиці сталася пожежа. О 04:10 до оперативно-координаційного центру ГУ ДСНС України у м. Києві надійшло повідомлення про пожежу на проспекті Валерія Лобановського, 124.

Прибувши на місце події, рятувальники з’ясували, що загорання виникло в 1-поверховому дерев’яному приміщенні громадського харчування, розміром 10х7 кв.м з розповсюдженням вогню на поруч розташоване 2-поверхове приміщення СТО, розміром 13х10 кв.м, та на поруч розташоване приміщення магазину, розміром 6х5м, повідомляє Holosiiv.com.ua.

Гасіння пожежі ускладнювалось відсутністю поблизу пожежного гідранта. Тому вогнеборцям довелось здійснювати постійний підвоз води. Ще одним ускладненням було те, що будівля збудована із дерев’яних матеріалів, по яких стрімко розповсюджувалось полум’я.

О 04:45 пожежу було локалізовано на площі 70 кв.м, а о 04:54 - ліквідовано. Внаслідок пожежі приміщення громадського харчування згоріло повністю. В приміщенні СТО на 2-поверсі вогнем пошкоджено особисті речі, згоріло та розібрано 5 кв.м дерев’яних конструкцій покрівлі, закопчено стіни та стеля будівлі. В приміщенні магазину вогнем пошкоджено покрівлю на площі 5 кв.м, пластикову водостічну трубу, рекламний банер та закопчено зовнішню стіну.На місці пожежі було задіяно 5 одиниць основної та спеціальної пожежно-рятувальної техніки та 23 чоловіка особового складу підрозділів Головного управління ДСНС України у м. Києві. На щастя, жертв та постраждалих немає. Причина загоряння наразі встановлюється.

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар