В столиці 75 мостів знаходяться в передаварійному стані - сайт Дарницького району

 За словами Віталія Кличка, деякі з них підлягають закриттю.У вівторок, 23 лютого, під час засідання Київради Віталій Кличко заявив, що станом на сьогодні в столиці 75 мостів знаходяться в передаварійному стані. Серед них міст Патона і міст Метро. Ці мости підлягають закриттю, але піти на такий крок столична влада не може - ці мости забезпечують життєдіяльність міста. Поки їх працездатність підтримують за рахунок протиаварійних заходів і планують реконструкцію, пише «КиевVласть».

«Я щоранку молюся, щоб з мостами нічого не сталося», - сказав Віталій Кличко.

За його словами, міст Патона був введений в експлуатацію в 1954 року і жодного разу не ремонтувався - там тільки змінювали асфальтове покриття. Сама конструкція мосту, як заявив Кличко, зношена, тому планується її реконструкція: проведені переговори, ведуться проектні роботи. Аналогічна ситуація, за словами Кличка, і з мостом Метро, ​​який закрити неможливо. Всі мости через Дніпро перевантажені на 130% від проектної потужності.

При цьому мер Києва заявив, що місто готове прийняти на баланс міста і добудувати Дарницький міст, і сподівається, що це незабаром станеться. За словами Кличка, для завершення будівництва цього мосту необхідно 1,5 млрд гривень.

Також Віталій Кличко нагадав, що в Києві ведеться будівництво Подільсько-Воскресенського мостового переходу і в цьому році столична влада зроблять все, щоб запустити по ньому транспортне сполучення.

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар