Смертельний флешмоб? У Києві ще один школяр наковтався пігулок - сайт Дарницького району

 Це вже п’ята дитина, що отруїлася протягом останнього тижня.До столичного «Охматдиту» доставили 15-річного киянина з отруєнням пігулками. За останні кілька днів це вже п’ята дитина, що потрапляє у лікарню з таким діагнозом.

Перший випадок стався у Боярці, там дві 13-річні дівчини випили 40 пігулок спазмолітика на території школи. Одна з них померла на місці, іншу вдалося врятувати. Вже наступного дня ще дві школярки наковталися тих же самих медикаментів в місті Умань. Пригода трапилась також на території шкільного закладу. Обидві дівчини наразі перебувають у лікарні, їх життю нічого не загрожує.

За словами завідувача відділення інтенсивної терапії гострих інтоксикацій НДСЛ «Охматдит» Олександра Уріна, тенденція суїцидальних настроїв серед молоді в останні місяці дуже зросла. І якщо раніше діти вживали медикаменти несвідомо, випадково, то зараз вони розуміють, що роблять.

«У нас останні два роки цифри залишаються сталими - 60 дітей. З початку цього року ми вже прийняли 25. І це лише верхівка, бо ми приймаємо виключно отруєння. Ми вже виконали свою річну норму хворих із суїцидальними настроями», - розповів лікар ТСН.

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар