В Києві з’явиться постійний нічний притулок для безхатьків - сайт Дарницького району

 Усіх небайдужих просять оформити щомісячне пожертвування на проект.Рух «Молодь за мир» відкриває в Києві постійний нічний притулок для бездомних. Заклад буде розташований у центрі міста, поблизу вокзалу. Наразі, згідно антиковідним нормам, у приміщенні можна розмістити лише чотирьох людей.

«Перший – пан Ігор, 60 років, колишній вчитель історії та директор школи. Не знаємо його історії, поки не розказав – каже, дуже боляче. Дуже спокійний, приємний, скромний. Розповів, що кожного ранку йде на літургію, а після цього – аж до вечора – у пошуках їжі. Не має документів, має серйозні проблеми зі здоров’ям – цим і плануємо зайнятися.

Інші кандидатури є, найближчими днями їх запросимо», - повідомляється на сторінці організації у Facebook.

Зазначається, що в центр можна буде прийти увечері, аби прийняти душ, випрати речі, повечеряти, відпочити (заплановано створення маленької бібліотеки і показ фільмів), виспатись на зручному ліжку і поснідати вранці. Увесь час у закладі буде знаходитись адміністратор.

«Це місце – тимчасове. Ми будемо старатися розв'язати проблеми цих людей і знайти їм постійний дім. Якщо все піде добре, вдень центр допомагатиме іншим бездомним, але поки що про це рано говорити», - йдеться у повідомленні.

Волонтери закликають усіх небайдужих оформити підписку на щомісячні пожертви. Регулярність переказів необхідна для того, аби організатори могли планувати роботу, знаючи, які ресурси у них є. Реквізити для переказу коштів можна знайти на сторінці «Молодь за мир».

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар