Відлига у Києві: падаючі крижані бурулі вбили вже двох людей

  Будьте обережні!З приходом відлиги в Києві зріс ризик падіння крижаних бурульок з дахів будинків, великих дерев та виступаючих частин будівель. За повідомленням КАРС «Київська служба порятунку», протягом січня в столиці внаслідок падіння з висоти криги загинуло дві людини.

Департамент муніципальної безпеки КМДА закликає киян бути обережними та уважними на період температурних коливань, звертати увагу на огороджені території та не заходити за їхні межі.

Якщо ви помітили небезпечну неогороджену територію — звертайтесь на міські гарячі лінії: 1551 (зі стаціонарного), (044) 205-73-37 (із мобільного).

У КМДА наголошують:

• не заходьте за межі встановлених огорож, звертайте увагу на наявність буруль на дахах будинків;

• за можливості, тримайтеся на відстані 3-5 метрів від будинків та інших споруд, обираючи найбільш безпечний маршрут для руху вулицями міста;

• будьте уважними під час прогулянок у парку, особливо з дітьми. На деревах утворюється значний сніговий покрив, подекуди з них може впасти велика брила снігу разом із бурульками;

• власникам автотранспорту не слід паркувати машини біля будинків;

• якщо під час руху ви почули зверху підозрілий шум — не зупиняйтесь та не підіймайте голову, є небезпека обвалу снігу або крижаної брили; бігти від будівлі теж не можна, треба якомога швидко притиснутися до стіни.

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар