Десятки мільйонів прибутку: кияни виготовляли фальшиві водійські посвідчення європейського зразку - Сайт Дарницького району

 Наразі триває досудове розслідування.В столиці викрито організовану групу, члени якої виготовляли та збували водійські посвідчення європейського зразка. Річний прибуток сягав 20 млн гривень. У ході досудового розслідування встановлено, що організував «бізнес» киянин, він створив та адміністрував сайт, на якому громадяни України та Євросоюзу мали змогу замовити собі документи.

Згідно розробленої схеми, громадяни залишали заявку на сайті, після чого їм телефонував працівник Call-центру та повідомляв, що його буде записано на навчання до автошколи та прописано в м. Варшава, але на екзамени в автошколі та в сервісному центрі замість нього піде їх працівник. Натомість учасники організованої групи самостійно виготовляли посвідчення, використовуючи підроблені печатки, йдеться на сайті Київської міської прокуратури. Готові посвідчення водія європейського зразка відправлялися поштою. Грошові кошти від покупців зловмисники отримували на банківські рахунки відкриті в країнах Євросоюзу на підставних осіб.

За результатами проведених у місті Києві обшуків вилучено комп’ютерну техніку, засоби зв’язку, банківські картки, чорнові записи, товарно-транспортні накладні, штампи, печатки та безпосередньо посвідчення водія європейського зразка. Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар