Вже за 2-3 дні в столичних лікарнях може не бути місць для госпіталізації - сайт Дарницького району

  Наразі в Києві шукають місця в інших закладах. - Новини Дарницького районуВже за 2-3 дні в комунальних лікарнях Києва може не вистачати місць для госпіталізації пацієнтів. Про це в ефірі Громадського радіо заявив заступник міського голови Києва, секретар Київської міськради Володимир Бондаренко.

«Нам обіцяють передачу 11 тисяч ліжкомісць у закладах НАН України, лікарнях Укрзалізниці, але досі їх немає. Пояснюють, що місця ще готують. Тобто за півроку Київ зміг закупити кисневі концентратори і обладнати ліжкомісця у своїх лікарнях, а відомчі заклади не можуть. Крім того, не дотримуються домовленості щодо планових чи ургентних госпіталізацій. Ідеться про хворих не на коронавірус. Наприклад, були випадки, коли «швидку» із пацієнтом із закладу НАН відправляли до комунальної лікарні, але з 18-го березня, якщо кількість госпіталізацій залишиться такою ж як зараз, нам доведеться вже пацієнтів з ургентними випадками відправляти до закладів НАН», — каже він.

Також Бондаренко зазначив, що немає сенсу вводити у Києві «червону зону», аби знизити ріст захворюваності на коронавірус, якщо при цьому не збільшити кількість ліжко-місць:

«Зараз іде та хвиля коронавірусу, коли більшість пацієнтів перебувають у середньому та тяжкому стані, й потребують госпіталізації. Ввести просто обмеження без розуміння, куди ми госпіталізуємо людей, неможливо. Йдеться ж не лише про хворих на коронавірус, але й про пацієнтів із пневмонією, вірусними захворюваннями тощо», — каже Бондаренко.

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар