«Криптовалютний» шахрай ошукав киян на 5 мільйонів доларів - сайт Дарницького району

 Жертвами афери стали десятки мешканців столиці.В столиці оголошено підозру організатору схеми шахрайського заволодіння коштами під приводом інвестування у криптовалюту та управління активами. За даними слідства, 55-річний підозрюваний, створюючи у потерпілих враження особи, що займається торгівлею на міжнародних фондових біржах, залучав кошти довірливих громадян під виглядом інвестицій у прибуткові проекти з метою отримання надприбутків.

Для зазначеної протиправної діяльності чоловік разом зі спільниками відкрив на території іноземних держав фіктивні фірми з назвами, подібними відомим міжнародним фондовим біржам та брокерським компаніям. Для зустрічей з потенційними «інвесторами» зловмисники орендували офіс у центрі Києва та створили в мережі Інтернет псевдоплатформи, на яких здійснювалась імітація електронних торгів та відображались графіки начебто росту/падіння вартості криптовалют та акцій цінних паперів. Таким чином шахраї створювали видимість реальної діяльності.

За попередніми даними, за такою схемою зловмисники ошукали десятки громадян України на загальну суму близько5 млн доларів США.За результатами документування та проведених обшуків, під час яких вилучено беззаперечні докази злочинних дій, організатору протиправної схеми повідомлено про підозру у вчиненні шахрайства в особливо великих розмірах. Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу. Встановлюються інші учасники злочинної схеми.

Пресслужба Київської міської прокуратури

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар