В столичному «Сільпо» чоловіка били ногами за прохання одягнути маску - сайт Дарницького району

  «Швидка» допомога їхала на місце майже три години. - Новини Дарницького районуВ суботу, 13 березня, у супермаркеті на проспекті Павла Тичини конфлікт між покупцями переріс у побиття. Деталі інциденту на своїй сторінці у Facebook повідомила Vika Deniskina. За словами жінки, на її чоловіка було скоєно жорстокий напад просто посеред магазину, через його прохання до однієї з відвідувачок одягнути маску. Зауваження не сподобалося чоловікові жінки, через що й спалахнув конфлікт, пише Dniprovskyi.com.ua.

«Істота чоловічої статі, яка жорстоко била мого чоловіка ногами і кулаками навіть не думала зупинятися, що люди навколо просто дивилися на те, що відбувається і на мій крик про допомогу ніхто не реагував, всі просто стояли і дивилися, поки лежав Денис, поки цей урод його просто вбивав, поки я борсалася між громилом і моїм чоловіком, щоб хоч якось своїм тілом, спробами відтягнути і криком йому перешкодити робити те, що він робив, і навіть коли я вже поруч валялася після поштовху, всі просто дивилися!», - пише жінка.

За її словами, охорона магазину не поспішала припинити побиття, чекати її довелося близько п’яти хвилин. А «швидка» їхала на місце виклику 2 години 40 хвилин, прибувши лише після п’ятого дзвінка.

«Я хочу, щоб цей кримінальний небезпечний для суспільства елемент був покараний за те, що зробив і за те, що заставив нас пережити. А також наших близьких і сім'ю! Я впевнена, що він несе небезпеку для суспільства і для кожної людини, яка так чи інакше з ним зв'яжеться! Якби я не заважала йому собою і своїм тілом, не кидалася відтягнути від Дениса і не кричала як різана, він міг просто вбити людину - я в цьому впевнена», - каже киянка.

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар