У Києві адміністрація інтернату обкрадала хворих дітей (відео) - сайт Дарницького району

  Працівники щодня виносили з установи продукти, призначені для вихованців.Керівництво Святошинського будинку-інтернату для дітей з розумовими та фізичними вадами попалося на розкраданні продуктів, які призначалися для вихованців.   - Новини Дарницького району 

Батькам дітей, які перебувають в установі, продемонстрували кадри з камер відеоспостереження, що розташовані на території інтернату. На них видно, як директор, шеф-кухар і бухгалтер інтернату щодня виходять через чорний хід з повними сумками продуктів.

Крім того, представники посольства Китаю розповіли, як привезли в інтернат ковбасу і солодощі на 100 тис. гривень, але не змогли роздати їх дітям. Вихованців лише сфотографували на тлі коробок з гуманітарною допомогою, не давши спробувати нічого з вмісту, а самі коробки в той же день кудись винесли, повідомляє програма "Вікна новини"На одному з відео зафіксовано, як працівниці кухні завантажують схожі коробки в автомобіль, що належить головному бухгалтеру інтернату.Після того, як скандал дійшов до міського департаменту соцполітики, директору, головному бухгалетеру і завхозу довелося по-тихому звільнитися. Однак до притягнення до кримінальної відповідальності справа не дійшла, колишня директор відбулася лише доганою.

Новини Дарницького району

Актуальні новини Дарницького району

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар