Киянин застрелив дружину за те, що вона витратила спільні гроші - сайт Дарницького району

  Потерпіла померла у лікарні.



В Святошинському районі столиці сімейний конфлікт призвів до вбивства. Лікарі повідомили у поліцію про госпіталізацію жінки з пораненням голови, схожим на вогнепальне. На місце події негайно виїхали слідчо-оперативна група та патрульні поліцейські.

Як з’ясувалося, після сварки жінка витратила спільні заощадження, що не сподобалося її цивільному чоловіку. Зловмисник взяв пневматичний пістолет та вистрелив у голову дружини. За кілька днів від отриманих травм жінка померла у лікарні, пише Sviatoshynskyi.com.ua з посиланням на Відділ комунікації поліції Києва.



Чоловіка поліцейські затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Він – киянин, 1977 року народження. Із квартири слідчі вилучили револьвер «Флобер» та набої до нього, які направили на експертизу. За даним фактом слідчим відділом Святошинського управління поліції розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Фігуранту повідомлено про підозру, а суд обрав затриманому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Йому загрожує до п'ятнадцяти років позбавлення волі.


Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар