Обстріл тривав півгодини: з гуртожитку столичного університету стріляли по вікнам багатоповерхівки - сайт Дарницького району

  Це вже не перший випадок у цьому районі.У понеділок, 29 березня, невідомі стріляли по вікнам багатоповерхівки в Солом’янському районі столиці. За повідомленням Telegram-каналу Київ Оперативний, близько 23:00 одразу декілька жителів будинку виявили пошкодження у своїх вікнах.

За словами місцевих жителів, обстріл тривав близько півгодини і проводився зі сторони гуртожитку Державного Університету Комунікацій, що на вул. Солом'янській, 7а, пише Solomianskyi.com.ua.«У 2019 році жителі цього ж будинку виявляли пошкоджені у себе вікна від пострілів зі сторони гуртожитку, але визначити стрільця тоді не вдалося. Тепер ситуація повторюється знов. До поліції зверталися, але поки що все залишається лише на папері», - йдеться у повідомленні.

Мешканці району побоюються, що «стрілок» може не обмежитись вікнами і перейде на живі «мішені», адже неподалік знаходиться дитячий майданчик.

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар