В столиці зіткнулися легковик і катафалк: загинуло троє людей - сайт Дарницького району

  ДТП сталася на Новоірпінській трасі.



У понеділок, 29 березня, в Києві сталася смертельна аварія за участі двох авто. Близько 16:00 на Новоірпінській трасі зіткнулися «Москвич» і мікроавтобус «Renault Master», що перевозив труну з небіжчиком.

Як з’ясували правоохоронці, причиною ДТП стало те, що водій легковика виїхав на зустрічну смугу. Внаслідок удару власник «Москвича» та один з його пасажирів загинули на місці, ще одна пасажирка померла у лікарні. Водій мікроавтобусу отримав тілесні ушкодження. Труну з померлим з місця пригоди забрала інша автівка зі служби надання ритуальних послуг, пише Sviatoshynskyi.com.ua з посиланням на Telegram-канал Киев сейчас.



Подія належним чином зареєстрована у Журналі єдиного обліку заяв та повідомлень Святошинського управління поліції. Після завершення перевірки події буде надана правова кваліфікація, повідомляє Відділ комунікації поліції Києва.

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар