Столичні перевізники проситимуть владу заборонити пасажирські рейси - сайт Дарницького району

  Через карантинні обмеження водії опинились на межі банкрутства.Асоціація перевізників Києва та Київської області має намір просити владу столиці офіційно заборонити роботу маршруток, щоб не збанкрутувати.

«Ми звертатимемося до київської міської влади, щоб нас зупинили офіційно. Тому що возити по 11 пасажирів - дуже збитково для нас. На нас також масово складають протоколи по 17 тис. грн штрафу, водії не можуть виганяти пасажирів і постійно вступати з ними в конфлікт під час спроби зайти в салон. Водії самовільно починають повертатися в парки, щоб їх не штрафували», - сказав голова Асоціації перевізників Києва та Київської області Ігор Мойсеєнко в коментарі агентству «Інтерфакс-Україна».

Він також заявив, що вже цієї суботи приблизно 30-40% київських маршруток піднімуть вартість проїзду з 8 до 10 грн. Але і в цьому разі робота з 11 пасажирами в салоні для маршрутних перевізників не покриє навіть витрат на пальне, не кажучи вже про зарплати водіям та амортизацію.

«Якщо ми просто стоїмо, ми зазнаємо збитків. Якщо ми працюємо, ці збитки ще більші... «Київпастрансу» простіше - їм виділяють мільярди гривень із міського бюджету, і вони можуть собі дозволити возити по два-три пасажири. У нас такої можливості немає, і ми хочемо, щоб нас офіційно зупинили. Тому що на сьогодні київські водії маршруток отримали вже близько 100 протоколів по 17 тис. грн.», - наголосив Мойсеєнко.

Він також зазначив, що більшість перевізників просто збанкрутує за тиждень роботи за чинними правилами «червоних» зон.

За словами Мойсеєнка, за сьогодні пасажири розбили скло двох маршрутних автобусів, постійно виникають конфліктні ситуації.

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар