Кияни вимагають відкрити прохід до станції метро «Осокорки» - сайт Дарницького району

 Відповідна петиція зібрала 1639 підписів. - сайт Дарницького районуМешканці Дарницького району Києва вимагають відновити благоустрій на пішохідному майданчику поблизу станції метро «Осокорки». Близько року тому, у зв’язку з будівельними роботами, довкола зазначеної території (у бік вулиці Є.Чавдар та парних номерів будинків вздовж проспекту М.Бажана) було встановлено суцільне огородження, яке перекрило єдиний короткий безпечний шлях підземним переходом до метро та до зупинок громадського транспорту для десятків тисяч мешканців мікрорайонів №№ 6, 2, 3, 4 житлового масиву Осокорки.

Будівництво повинно було завершитись в березні 2021 року, проте, за словами місцевих жителів, протягом вже кількох місяців на даній ділянці не ведуться жодні видимі роботи. Огородження при цьому залишається на місці.

«Це не лише ставить під загрозу життя та здоров'я мешканців району (оскільки тепер люди змушені користуватися кількома небезпечними нерегульованими наземними переходами з обмеженою видимістю, розташованим на виїзді на розв’язку з проспекту М.Бажана), але й створює транспортний колапс в години пік, оскільки потік пішоходів через нерегульований наземний перехід сильно сповільнює рух розв'язкою автотранспорту (включаючи громадський, зупинки якого розташовано безпосередньо поряд із цим місцем)», - йдеться у петиції №9706.

У своєму зверненні кияни вимагають негайно відновити благоустрій на зазначеній території та відкрити для людей безпечний шлях до метро та громадського транспорту шляхом демонтажу зазначеного паркану. А також відновити на цьому місці зелену зону із пішохідними доріжками. Наразі петиція зібрала 1639 підписів.

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар