Конкурент перепічки: в столиці презентували пиріг Kyiv Pie - сайт Дарницького району

 Автори рецепту обіцяють дивувати різноманіттям начинок.Днями в столиці презентували гастрономічну новинку – пиріг Kyiv Pie. Розробити рецепт київського смаколика вирішили задля популяризації гастрономічного туризму, повідомляє Управління туризму та промоцій КМДА.

Команда фахівців вивчала питання, яка ж саме страва може бути типово київською і поєднати традиції та сучасні тренди; бути ресторанною стравою, зручною у доставці, та стрітфудом, а також врахувати смаки та вподобання веганів і вегетаріанців, пише Вечірній Київ.

«Ми враховували кілька моментів: запит на веганські та вегетаріанські страви, що продукт повинен бути ресторанною стравою, зручною у доставці, та стрітфудом, і звісно, безкомпромісно смачним. При обговоренні щоразу приходили до хлібопекарських страв. Традиції хлібопечення у Києві та Україні мають багатовікову історію. Форма цього пирога — сонце. І цей символ притаманний ще часам Київської Русі. Так, сонце знаходиться на даху Будинку митрополита у Софії Київській», - розповів президент Всеукраїнської асоціації гастрономічного туризму Олексій Волков.Начинки для пирога будуть різноманітними: осетр, лівер, цибуля з часником та селерою, і готуватимуться мінімум 3 години, методом тушкування на невеликому вогні. Вартість пирогів на виніс — 35 грн. (з осетром 60 грн.), в ресторанній подачі (з картоплею, салатом) коштуватимуть дорожче (від 60 грн.).

До промоції нового київського гастропродукту запрошують всіх охочих рестораторів, яким безкоштовно нададуть рецептуру (технологічні карти) пирогів. Крім того, на сторінці Управління туризму та промоцій КМДА проведуть голосування за найкращий логотип Kyiv Pie.

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар