Вісім тварин за добу: в Києві масово труять собак - сайт Дарницького району

 Препарат смертельної дії вільно продається в аптеках.В столиці догхантери продовжують масово знищувати собак. Так, за одну добу у київські ветеринарні клініки потрапили вісім тварин з отруєнням. Врятувати вдалося лише шістьох.

Для вбивства шкуродери використовують пігулки під назвою «Ізоніазид», якими лікують туберкульоз. Препарат знаходиться у вільному продажі в аптеках. Потрапивши в організм собаки, ці таблетки порушують нервову систему і можуть привести до необоротних процесів в роботі мозку, а також до смерті, пише Realist.

Власниця однієї з постраждалих собак відзначала, що після отруєння тварина перебувала 12 годин під крапельницею, проте відновити її здоров’я повністю так і не вдалося -  залишилися непоправні порушення ЦНС, собака погано бачить, ходить і дуже ослаблена.

У зв'язку з цим, активісти і захисники тварин зареєстрували петицію на сайті Президента з метою заборонити продаж цього препарату в аптеках без рецепта - можливо таке рішення послужить вирішенням ситуації з цькуванням собак і котів на вулицях. На момент написання тексту петицію підписало 1720 осіб.

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар